۱۳۹۰ مرداد ۸, شنبه

آقای خاتمی تو که توان جلوگیری از قلب در انتخابات را نداشتی پس ساکت باش

بر همگان روشن است که در انتخابات دور نهم ریاست جمهوری تقلب شد و محمود احمدی نژاد با تقلب به دور دوم راه یافت. در دور دوم هم هاشمی رفسنجانی خودش گفت که تقلب بیداد می کند.
ای محمد خاتمی تو در آن زمان رئیس جمهور بودی و تمام قدرت اجرایی کشور در دست تو بود. در آن زمان نتوانستی جلو تقلب بگیری حالا چه کار می توانی بکنی؟ وزیر کشور خیانتکارت موسوی لاری به مردم خیانت کرد. در حالی که کروبی خامنه ای را متقائد کرده بود که آرا بازشماری شود او نتیجه انتخابات تقلبی را اعلام کرد. لعنت بر تو وزیر کشور خائنت.
بدبخت بالاترینی ها که دل به این بی مرد ناتوان ترسو خوش کرده اند و برایش موضوغ داغ می زنند
برو در همان کتابخانه بنشین و کتاب تحریرالوسیله امام راحلت را بخوان که در آن وشته با دختر شیرخوار می توان شهوترانی کرد.

۲ نظر:

ناشناس گفت...

چگونه اسلام دستور کشتن بیش از دو میلیارد انسان را صادر کرده است؟

ترجمه تحريرالوسيله خمينى جلد چهارم

تتمه اى در مورد احكام اهل ذمه
(گفتار در كسى كه از او جزيه مى گيرند)
مساءله 1 – از يهود و نصارى كه اهل كتاب هستند و هر ملتى كه شبهه داشتن كتاب در آنها هست نظير مجوسيان جزيه يعنى ماليات سرانه گرفته مى شود، و در اين حكم فرقى نيست بين مذاهب مختلفه آنان نظير كاتوليك و پروتستان و غير اينها هر چند كه در فروع و بعضى از اصول مختلف باشند بعد از آنكه همه نصارى يا يهود يا مجوس خوانده مى شوند.
مساءله 2 – حكومت اسلامى جزيه را از ساير فرقه هاى كفار يعنى مشركين مانند بت پرستان و ستاره پرستان و غير اينها نمى پذيرد، چه عرب و چه عجم ، چه اينكه خود را بصاحب كتابى مثل ابراهيم و داود و انبيائى ديگر منسوب كنند و چه نكنند، بنابراين از غير يهود و نصارى و مجوس غير از اسلام آوردن و يا كشته شدن پذيرفته نيست ، و همچنين از كسانيكه در اصل يكى از اين سه كيش را نداشته اند و جديدا يعنى بعد از نسخ شرايع سه گانه بوسيله اسلام به اين كيش ها در آمده اند جزيه پذيرفته نيست و كافر جربى شناخته مى شوند كه يا به اسلام در مى آيند يا كشته مى شوند، چه اينكه قبلا مشرك بوده باشند و چه از فرقه هاى باطل ديگر باشند.

( این یعنی کشتن همه هندیها و ژاپنی ها و چینی ها و…یعنی کشتن بیش از دو میلیارد نفر مجاز شمرده شده و باجگیری از تمام مسیحیان و یهودیان و زرتشتیان٬ یعنی اگر قدرتش را پیدا کنند حتماً انجام خواهند داد. این یعنی گفتگوی تمدنهای اسلامی!؟ و این در رساله همه آخوندها هست و هر روز در حوزه درس داده می شود).
( این احکام را نمی توا نند نفی کنند زیرا احکام واجب اسلام را نفی کرده اند و از اسلام خارج شده اند و اگر هم تایید کنند بر تروریسم در اسلام صحه گذاشته اند.)
.«کورش فردوسی»

ناشناس گفت...

امام :

بعد از من كسي خواهد آمد كه پرچم را به دست حضرت مهدي خواهد داد

http://salehat.ir/index.php?option=com_content&vie...

خادم امام:

امام تعيين كرده است كه جمهوري اسلامي بايد باشد و با اين رهبري، انشالله اين انقلاب به قيام جهاني ملحق مي‌شود

http://salehat.ir/index.php?option=com_content&vie...
Svara